niedziela, 6 marca 2016

Finał składu powieści, pt. "Tequila: Liczba Bestii"!

Książka lada chwila trafi do druku. Pierwsze egzemplarze pofruną do osób, które wsparły Projekt Tequila oraz do recenzentów. Premiera rynkowa przewidziana jest na maj, a w międzyczasie dookoła książkowego cyklu o Tequili będzie się naprawdę dużo działo. Poniżej wrzucamy tekst, który trafi na tył książki:

Brawurowe połączenie postapo westernu i science-fiction!

W postapokalitycznym świecie niedobitki ludzkości zmagają się ze sobą nawzajem oraz z latającymi potworami, nazywanymi serpentynami.

Ostatniego wolnego miasta bronią stary Kapitan i jego Rangerzy oraz jedyna w swoim rodzaju bohaterka, kobieca heroina – Tequila. Mając u boku rewolwerowcaw bez pistoletów, bojowego kota i szalonego szamana, Tequila będzie musiała stawić czoła swojej przeszłości, człowiekowi w masce i bestiom z najgorszych koszmarów...

Przeczytaj pełną zwrotów akcji, pulpową historię walki dobra ze złem, która nawiązuje do dzieł klasyków fantastyki: Burroughsa, Howarda, Lovecrafta i Axlera. Poznaj świat, w którym drogę do zwycięstwa mogą wywalczyć jedynie ostrze maczety i pazury bojowego tygrysa.

Dalszych przygód Tequili szukaj w komiksie pt. „Tequila: Władca marionetek” (scen. Łukasz Śmigiel, rys. Katarzyna Babis) oraz w powieści pt. „Tequila: Taniec śmierci”.

0 komentarze: