Komiks:

Komiks „Tequila: Władca marionetek” (scen. Łukasz Śmigiel/rys. Katarzyna Babis) chronologicznie rozgrywa się po wydarzeniach z powieści „Tequila: Liczba Bestii”.

Główna bohaterka podąża za sennymi wizjami i trafia wraz z drużyną śmiałków do tajemniczego miejsca nazywanego Edenem. W rajskiej scenerii tropikalnego lasu, przyjdzie im się zmierzyć z niezwykłymi potworami, własnymi słabościami i wziąć udział w grze, której zasady znane są jedynie tytułowemu "władcy marionetek". W przygotowaniu: Wydanie II, poprawione, opatrzone twardą oprawą. 
Historia przygodowa zainscenizowana w formule postapokaliptycznej rozbrzmiewa także echem science fiction połączonej z mesjańskimi proroctwami. W komiksie, oprócz głównej historii przygodowej, istnieje bogactwo nawiązań do odkrycia (…) Tequila to popkulturowy przykład udanej zabawy formą i treścią. 
Marcin Waincetel (Polter.pl) 
Warstwa fabularna pierwszego tomu przygód heroiny jest dosyć schematyczna i stosunkowo prosta, acz zapełniona specyficznym słownictwem, oryginalnymi rytuałami oraz istotami wprost z brutalnych horrorów. Łukasz Śmigiel pragnął umiejętnie wprowadzić nas w ten cudaczny świat, ukazać bohaterkę w różnych sytuacjach (przede wszystkim w starciu z magią, demonami i wrogością innych mieszkańców tegoż lądu), uatrakcyjniając poznawanie tajemnicy jej pochodzenia. Zabieg ten możemy uznać za w pełni zrealizowany. 
Mirosław Skrzydło (Booklips.pl)


0 komentarze: