Powieść "Tequila: Liczba Bestii"

Powieść „Tequila: Liczba Bestii” chronologicznie rozgrywa się przed wydarzeniami z komiksu „Tequila: Władca marionetek”.

W postapokaliptycznym świecie przyszłości, niedobitki ludzkości zmagają się ze sobą oraz z latającymi potworami, nazywanymi serpentynami. Ostatniego, wolnego miasta broni stary Kapitan, jego Rangerzy oraz jedyna w swoim rodzaju bohaterka, kobieca heroina – Tequila.

Mając u boku rewolwerowca bez pistoletów, bojowego kota i szamana, który postradał zmysły, Tequila będzie musiała stawić czoła swej przeszłości, człowiekowi w masce i bestiom z najgorszych koszmarów...

Przeczytaj pełną zwrotów akcji, pulpową historię walki dobra ze złem, która nawiązuje do dzieł klasyków pulp i weird fiction: Burroughsa, Howarda, Lovecrafta i Axlera. Poznaj świat, w którym drogę do zwycięstwa można wywalczyć sobie jedynie ostrzem maczety i pazurami bojowego tygrysa.

Poznaj cykl książek oraz uzupełniających je komiksów w konwencji pulp, w którym horror przeplata się z postapo i science-fiction.

W przygotowaniu: tom II powieści, pt. „Tequila: Taniec śmierci” oraz komiks „Tequila: Władca marionetek” (wyd. II poprawione, rys. K. Babis). 

0 komentarze: